Správa ICT

Správa IT je naše služba pro firmy a podnikatele. Po dodávce hardware nebo i celého ICT řešení můžeme zajistit nejen údržbu, ale třeba širší externí servis IT řešení. Můžeme poskytovat odbornou údržbu IT techniky, její správné nastavení, rychlou reakci v krizových situacích a zajišťovat potřebný servisní zásah.

Hlavní oblasti naší nabídky ve sféře IT správy a servisu ICT jsou následující:

  • Správa serverů a podnikových sítí
  • Správa koncových stanic (počítače, notebooky, tablety, mobilní telefony atd.)
  • Záruční a pozáruční servis výpočetní techniky

 Chci více informací o možnostech správy IT

Správa serverů a podnikových IT sítí

Správa serverů může zajímat všechny firmy. Naši certifikovaní specialisté mají zkušenosti s nastavením, správou a provozem mnoha serverů, a to v menších firmách, ale i v nadnárodních společnostech nebo státních úřadech nebo zdravotnických zařízeních. Jsme partner všech důležitých výrobců serverů a prvků síťové infrastruktury.

Umožňuje nám to poskytovat zákazníkům kompletní správu serverů, s garancí bezproblémového provozu, a zajištění vysoké dostupnosti.

Správa koncových stanic

Koncové stanice (počítače, notebooky, tablety, telefony atd.) zaměstnanců dokáží vygenerovat významnou část správy IT oddělení firmy. Takové činnosti můžeme provádět za zákazníky a tím jim významně ulehčit starosti se zajištěním vlastního ICT provozu.

Pomáháme nejen s provozní správou IT, ale i se zálohováním počítačů. Můžeme navrhnout a dodat i stále modernější styl využití pracovních stanic formou tzv. virtualizovaných koncových stanic.

Záruční a pozáruční servis výpočetní techniky

Společnosti skupiny C SYSTEM CZ a.s. poskytují záruční i pozáruční servis IT zařízení od téměř třiceti renomovaných výrobců. Dle zákazníkem požadované úrovně smluvní podpory poskytujeme servisní služby třeba přímo u zákazníka, nebo v servisních střediscích v rámci celé České republiky.