Konzultace a poradenství

Máte v plánu přechod na nový informační systém? Potřebujete poradit s výběrem vhodného hardware nebo software pro podporu dosažení Vašich cílů? Připravujete integraci nových aplikací do stávajícího informačního systému?

Poskytujeme vysoce profesionální služby v oblasti konzultací v rámci komplexní systémové podpory IT. Disponujeme prostředky a znalostmi pro vypracování návrhu řešení v rozsahu všech IT prvků Vaší společnosti. Zvyšujte efektivitu svého podnikání a starosti s IT přenechte nám.

Úroveň konzultace je závislá na přání zákazníka. Neomezujeme se pouze na kompletní a rozsáhlá řešení, nabízíme i jednorázové konzultace a audity. Rozsah služeb přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Při společné činosti v oblasti konzultací IT je velice důležitá vzájemná důvěra a komunikace. Vaše data a duševní vlastnictví proto velmi pečlivě ošetříme i z právního hlediska proti úniku Vašich dat a informací. Aby se Vám s námi dobře spolupracovalo, školíme naše zaměstnance v oblasti komunikace a staráme se o to, aby každé setkání s naším specialistou bylo opravdu profesionální.

  • IT konzultace a poradenství v oblasti HW a SW
  • konzultace technické proveditelnosti
  • konzultace k implementaci nových IT řešení
  • konzultace optimalizace stávajícího IT řešení
  • bezpečnostní konzultace

Narazili jste v rámci oblasti IT na problém, který nejste schopni sami řešit a nevíte si již rady? Obraťte se na nás!

Náš tým konzultantů bude naslouchat Vašim potřebám a na jejich základě navrhne vhodné řešení. Řešení, které Vám umožní uspořit náklady a zároveň zefektivnit Vaši činnost.