Systémový technik - Plzeň

Náplň práce:

  • Komplexní podpora koncových uživatelů

    Hlavní oblasti:
    • Operační systémy Microsoft
    • Kancelářské aplikace Microsoft
    • Speciální aplikace zákazníka (po zaškolení)
    • Příprava výpočetní techniky před předáním uživateli
    • Přebírání výpočetní techniky od uživatelů, základní profylaxe a evidence

Souhrn:

  • Práce na plný úvazek
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Co očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru, obor IT výhodou
  • Znalost desktopových operačních systémů Microsoft Windows XP – Windows 10
  • Znalost serverových operačních systémů Microsoft Windows 2003 – Windows 2012 R2 Server
  • Znalost produktů VmWare V-Sphere – výhodou
  • Znalost kancelářských aplikací Microsoft, zejména Office XP – 2021
  • Znalost serverových aplikací MS Exchange a SQL – výhodou
  • Znalost síťových prvků
  • Zkušenosti v oblasti správy Windows sítí, serverů
  • Celkový všeobecný přehled v ICT
  • Certifikace Microsoft na úrovní MCP – výhodou
  • Certifikace VMWare VCP – výhodou

Další:

  • Dobré komunikativní schopnosti
  • Spolehlivost a preciznost
  • Reprezentativní vystupování
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2 min
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Časová flexibilita
  • Praxe v oboru

 Co nabízíme:

  • Zázemí stabilní akciové společnosti
  • Práce s nejmodernějšími IT technologiemi, moderní pracovní prostředí
  • Notebook, mobilní telefon, firemní vůz po zapracování.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle vašich pracovních schopností.
Benefity:
  • Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte:
e-mail Hana.Pavlickova@csystem.cz
telefon +420 724 009 013