O společnosti

Společnost C SYSTEM CZ, a.s. poskytuje zákazníkům po celé České republice dodávky komplexních i dílčích řešení informačních a komunikačních systémů. Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky, dodávkou specializovaných služeb ve výpočetní technice a informačních technologiích. Poskytujeme i moderní cloudová řešení. 

S našimi produkty a službami se již od roku 1996 setkávají zákazníci z komerčních firem napříč různými obory podnikání, dodavatelé komunikačních služeb, společnosti veřejné i státní správy, zdravotnictví a školství. 
Ve svých sedmi regionálních centrech C SYSTEM CZ, a.s. sází na vysokou odbornost a profesionalitu svých expertů, specialistů a jejich dlouhodobě budovaný osobní kredit u zákazníků a dodavatelů. Hlavním zájmem všech více než 200 pracovníků, kteří se podílejí na dodávkách IT produktů a služeb je dodávat nejen špičkové technické produkty, ale především spolehlivá a bezpečná IT řešení, která maximálně splní požadavky zákazníků. 

Snahou C SYSTEM CZ, a.s. je být více než jen dodavatelem ICT služeb. Naším cílem je stát se jejich dlouhodobým, důvěryhodným a spolehlivým partnerem. V návaznosti na tuto dlouhodobou strategii vedení organizace podporuje zavedený, procesně orientovaný systém integrovaného managementu.

S obratem více jak jedné miliardy korun v posledním účetním období se řadíme mezi přední IT společnosti v České republice.