Technologické semináře pro školy

07. 03. 2016

Ve dnech 16. a 17. 2. 2016 probíhaly technologické semináře s podtitulem Novinky v oblasti školství pro rok 2016 (News in Education for 2016). Společost C SYSTEM CZ společně s partnery HP, KDZ, ESET, EPSON, Moderní škola a Hewlett Packard Enterprise uspořádala tuto akci pro usnadnění orientace na poli moderních technologií určených přímo pro školství.

Na semináři byly představeny nové produkty s pomůckami a možnou konzultací přímo s výrobci, ale také aktuální informace v oblasti evropských projektů.

První den, 16. 2. se odehrával V Luhačovicích v Klub hotelu Alexandria a 17. 2. v Brněnském hotelu Avanti. V do poledních hodinách probíhal první blok přednášek, který započala Jarmila Branichová za společnost Moderní škola. Na první přednášku navázal Jaroslav Chmelař z Hewlett Packard Enterprise na téma wifi do škol, bezpečně a spolehliě. Dále pokračovalo vzdělávání přednáškou od společnosti Epson "interaktivita, dataprojektory" a dopolední blok uzavřel Petr Šnajdr za ESET s tématem bezpečnosti.

Po obědové pauze představil Tomáš Zika produkty společnosti HP pod názvem "spolehlivý hardware a servis bez starostí". Zbyněk Kudera prezentoval "odborné učebny a měřící systémy NeuLog" od KDZ. Jako poslední přednášela Lenka Podborská "Co je nového v projektech EU pro školy" Po uzavření přednášek následoval prostor pro diskuze a dotazy.

Semináře pro školy