Software do škol od C SYSTEM CZ výhodně

C SYSTEM je GOLD AEP Partner

13. 10. 2017
Akciová společnost C SYSTEM CZ obhájila certifikaci GOLD Authorised Education Partner Microsoft. C SYSTEM GOLD AEPÚspěšně tak pokračuje v dlouholeté úzké spolupráci se společností Microsoft v oblasti dodávek IT řešení pro vzdělávací instituce v České republice.

Certifikát GOLD Authorised Education Partner (AEP) tento týden společnost aktualizovala jako tradiční člen Microsoft Education Partner Network. Co by vyhledávaný dodavatel moderního softwaru a výpočetní techniky pro školská zařízení může nadále výhodně nabízet špičkové softwarové produkty a služby v multilicenčních programech Microsoft určené právě do segmentu tuzemských vzdělávacích institucí. „Vaše vynikající práce pomáhá studentům a učitelům uvědomit si plně své možnosti prostřednictvím kreativních řešení a komunikačních technologií“, potvrdil certifikátem za Microsoft pro C SYSTEM CZ Anthony Salcito, Viceprezident, Worldwide Public Sector Education.
Program AEP napomáhá společnosti C SYSTEM CZ ke zvýšení spokojenosti zákazníků. Umožňuje jí dodávat výhodně komplexní i dílčí řešení využívající produktů Microsoft, zlepšovat odbornou přípravu svých specialistů a získávat informace o nových produktech a akcích připravovaných pro akademickou sféru.

AEP certifikát a informace o dalších certifikacích společnosti najde zde.