Ještě lepší záruky pro QNAP NAS

23. 08. 2019

Společnost QNAP zavedla nové úrovně záruk, které firmy více chrání před případnými finančními ztrátami, které by jim jinak mohly způsobit ztráty dat. Jsou to záruky pro zařízení z české distribuce, působící na českém trhu, typu „Next Business Day“ a „Next Business Day OnSite“. Je možné je využít pro QNAP NAS zařízení, ale i pro vybrané modely pevných disků společnosti Wester Digital.

Specializovaný servisní tým QNAP v rámci záručních programů poskytuje patřičnou pomoc a zajišťuje, že každý problém s hardwarem bude mít nejvyšší prioritu. Díky tomu, pokud bude vaše zařízení poškozené, obdržíte výměnou novou jednotku.

Záruka “Next Business Day” znamená, že obdržíte funkční zařízení následující pracovní den od oznámení. V případě záruky “Next Business Day Onsite” vám zařízení bude přímo doručeno následující pracovní den pracovníkem, který také vyzvedne Vaši poškozenou jednotku.

Další informace a podmínky Vám rádi sdělí pracovníci C SYSTEM CZ. Vaše dotazy nebo požadavky zasílejte přímo na info@csystem.cz.