IT odborníci na Technologickém semináři

11. 06. 2018

Společnost C SYSTEM CZ připravila pro IT odborníky další vzdělávací a konzultační akci. V druhé polovině května pozvala zástupce mnoha firem, zdravotnických zařízení a řady institucí na konferenci nazvanou „Technologický seminář 2018“. Během celodenního nabitého programu, na jehož přípravě se podílely přední dodavatelé a výrobci výpočetních technologií, se účastníci dozvěděli řadu informací o novinkách a aktuálních trendech ve vývoji hardwarových a softwarových produktů, stejně jako o otázkách IT bezpečnosti v provozu výpočetních systémů. Akce se uskutečnila v rozsáhlých prostorách hotelového komplexu Jezerka v areálu na břehu přehradní nádrže Seč.

Všechno IT na jednom místě

Program konference se dotkl všech oblastí, které IT specialisty zajímají. Byly připomenuty požadavky, které na firmy klade nové nařízení GPDR, a zároveň byla představena některá řešení, jak je splnit. Připomenuty byly technologie Microsoft, Fortinet, Aruba i další. Možnosti nových produktů byly prezentovány např. pro výrobky od Dell EMC nebo Hewlett-Packard Enterprise a probrány byly i aktuální nabídky ERP systému Helios. Informací mohli účastníci načerpat opravdu hodně. K dispozici jim byli kromě již zmíněných společností také zástupci značek, jako jsou Lenovo, Canon, Philips, Eaton, Epson, Samsung, Eset, OKI a mnoha dalších.

Zájem vždy potěší

Organizátory potěšil velký zájem účastníků, což dokládala bohatá diskuze, která provázela všechna vystoupení na hlavní scéně i v přilehlých prostorách. Vývoj v oblasti IT je velice dynamický a společnost C SYSTEM CZ je ráda, že co by významný dodavatel takových řešení mohla i touto akcí IT odborníkům usnadnit, jak se v aktuálních možnostech a vývojových trendech lépe orientovat.