IT novinky se probíraly na technologickém semináři

04. 06. 2019

Odborníci starající se o bezpečný a spolehlivý provoz IT technologií v mnoha významných společnostech z celé České republiky se sešli na technologickém semináři, který pro ně připravila společnost C SYSTEM CZ. V druhé polovině května se tak v prostorách konferenčního komplexu Jezerka na břehu přehradní nádrže Seč setkali IT specialisté z řady významných komerčních firem, specialisté z mnoha institucí státní správy a samosprávy a zástupci předních významných značek dodavatelů a výrobců IT technologií. Během celodenního nabitého programu, se účastníci dozvěděli řadu informací o novinkách a aktuálních trendech ve vývoji hardwarových a softwarových produktů, stejně jako o otázkách IT bezpečnosti v provozu výpočetních systémů.

Hlavní přednášky se věnovaly tématům, jako jsou softwarově definovaná storage, ochrana IT pomocí mnohavrstvé ochrany, umělá inteligence v datovém centru, pracovní stanice, bezpečnostní a management technologie nebo třeba kontrola dat v každodenním životě. Přednesli je především odborníci zastupující Dell EMC, Bitdefender, HPE Aruba, QNAP, nebo LOGmanager.

Konkrétní témata mohli účastníci probrat i mimo hlavní program se zástupci dalších pořadatelských firem, jakými byly např. Lenovo, Samsung, Zebra, Polycom, Brother, OKI, Canon, Philips, ASUS, EATON, Optoma.