Do cloudu s novou kompetencí

12. 04. 2016

C SYSTEMSpolečnost C SYSTEM CZ, významný Microsoft Partner, získala kompetenci Silver Small and Midmarket Cloud Solutions. Potvrdila tím, že jsou její specialisté připraveni dodávat a poskytovat vedle klasického hardwaru a softwaru i moderní cloudové produkty a služby.

Získání kompetence Silver Small and Midmarket Cloud Solutions pro C SYSTEM CZ znamená další krok, který navazuje na dosavadní úspěšný prodej cloudových produktů Microsoft Office 365 a Microsoft Azure.

On-premis i cloud

Vývoj cloudové technologie specialisté C SYSTEM CZ sledují již od jejích prvopočátků a když je to vhodné, využívají ji v nabídkách řešení pro podnikatele i firmy v České republice i na Slovensku. Přestože většina zákazníků stále preferuje standardní nákup hardwaru a softwaru (tzv. on-premis řešení), stále častěji se objevují poptávky podnikatelů, firem i institucí po využívání serverových služeb a pronájmu softwarových aplikací formou tzv. cloudu. C SYSTEM CZ má takovým zákazníkům co nabídnout a bez nutnosti investic do IT jim prostřednictvím cloudových služeb může zajistit potřebný výpočetní serverový výkon i požadované softwarové prostředí.

Společnost C SYSTEM CZ udržuje krok s vývojem moderních IT produktů a služeb a kompetence Silver Small and Midmarket Cloud Solutions od Microsoft to jen potvrzuje.

Jestliže jakákoli firma uvažuje o přechodu na služby Office 365 nebo serverové služby Microsoft AZURE, může kontaktovat specialisty C SYSTEM CZ na mailové adrese cloud@csystem.cz .