Virtuální Z. S. Š.

vSphere_Diagram_thumbnail.gif
Virtuální záchranná služba
Virtuální software-house
Virtuální škola
Co mají tyto tři nadpisy společného ?

Virtualizaci, velmi perspektivní směr stávajícího vývoje IT, který vede k nemalé úspoře prostředků času i zdrojů.

Co spojuje tyto tři referenční realizace?


Samozřejmě naše společnost a team specialistů, který je realizoval, virtualizační technologie společnosti Vmware a potřeba konsolidace IT u všech tří subjektů.

Co to znamená prakticky ?
 

Představte si , že spravujete desítky až stovky různých serverů v mnoha konfiguracích, jen oběhnout všechny racky provést kontrolu zapojení, restart, to vše stojí Váš čas. Virtualizované servery se vejdou do několika výkonnějších, za běhu mohou přecházet z jednoho fyzického serveru na druhý - podle zátěže, mohou být klonovány, kupříkladu pro účely vývoje. Najednou máte v rukou dokonale fungující a velmi přínosný „stroj", který řeší spoustu dříve težko realizovatelných nebo velmi nákladných řešení.

Potud je příběh tří realizací společný, pojďme se podívat na jednotlivé v detailu.

Nahoru

 

Hp produktová roadshow

Ve dnech 6. - 15. 10 2015 bude probíhat po 6ti českých městech výjimečný produktový seminář HP. Seminář bude probíhat ve speciálně vyrobených prostorách designového kamionu plného HP technologických novinek.

Úspěšné dokončení projektu Tablety do škol!

Projekt „ Tablety do škol - pomůcka pro pedagoga ve světě digitálního vzdělávání ", do kterého se zapojilo více než 50 škol, se zaměřil na pedagogy a vedoucí pracovníky základních i středních škol....