Události

1 2 3 4 5   Následující   ››

C SYSTEM CZ a.s. servisním partnerem Toshiba

logo toshiba_1.jpg

Uživatelé notebooků firmy Toshiba v ČR a na Slovensku mají možnost využít služeb dalšího autorizovaného servisního partnera - C SYSTEM CZ a.s. Díky tomu mohou nyní uplatnit reklamaci či využít profesionální pozáruční servis v osmi městech v ČR a v Bratislavě.

 
 

Rozdělení Hewlett-Packard

hp_logo_split2.jpg

Dne 6 řína. 2014 oznámila společnost Hewlett-Packard Company záměr rozdělit svou činnost do dvou veřejně obchodovatelných společností.

 
 

Zákon o kybernetické bezpečnosti

migration94388_size0.jpg

Dne 1.1.2015 vešel v platnost nový zákon o kybernetické bezpečnosti. Tento zákon upravuje práva a povinnosti osob a působnost a pravomocí orgánů veřejné moci v oblasti kybernetické bezpečnosti.

 
 

Středoevropská zdravotnická konference 2015

budova.jpg

Dne 8. června 2015 proběhla v pražské City tower Středoevropská zdravotnická konference 2015 pořádaná společností InterSystems ve spolupráci s C SYSTEM CZ a.s.

 
 

Fandění v Pubu s HP

IMG_7289.jpg

Dne 4. 5. 2015 v rámci firemní akce Fandění v Pubu proběhla technologická přednáška Hewlett-Packard. Za společnost HP prezentoval Tomáš Zika, který představoval produkty v oblasti notebooků a tiskáren. Zaměřil se na produktové řady OfficeJet pro a pro X.

 
 

Pivní slavnost

slovnosti.png

V návaznosti na technologický seminář, který probíhal dne 22. 5. 2015, se konala celofiremní akce na téma pivních slavností. Které se účastnilo na 300 zaměstnanců.

 
 

Technologický seminář v Seči

rsz_img_7677.jpg

Dne 22. Května 2015 proběhl v hotelu Jezerka v Seči Technologický seminář IT.

 
 

Reprezentace na půlmaratonu

rsz_image1.jpg

Dne 28. března se konal 17 ročník pražského půlmaratonu. Naše společnost měla v řadách běžců také svoje zastoupení. Ve štafetách běželi zástupci jako vítr a z celkových 455 štafet se umístili na skvělém 51 místě.

 
 

C SYSTEM uspěl mezi nejlepšími partnery HP

3354_001_page_001_maly.jpg

Dne 17. 2. 2015 byli v Praze vyhlášeni nejlepší obchodní partneři společnosti HP za rok 2014. C SYSTEM CZ a.s. byl nejen přímo oceněn ve dvou kategoriích, ale také nominován v dalších.

 

 
 

TOP EUC VMware partner 2014

rsz_3363_001_page_001.jpg

Společnost Arrow ECS, a.s. vyhlásila C SYSTEM CZ a.s. TOP EUC WMware partnerem za rok 2014.

 
 

Efektivní nemocnice2014

dsc_0079_1417078639.jpg

Dny 25. a 26. 11. 2014 byly rezervovány pro konferenci „Efektivní nemocnice2014 - Strategie ve zdravotnictví", která se konala v Congress Hotelu Clarion v Praze - Vysočanech. Společnost C SYSTEM CZ a.s. byla jedním z hlavních partnerů této akce.

 
 

Tablety do škol

Tablety_do___kol.jpg

Naše společnost rozjela nový projekt: Tablety do škol - pomůcka pro pedagoga ve světě digitálního vzdělávání.

 
 

Setkání obchodních partnerů

rsz_img_6487.jpg

V kouzelném slunečném údolí mezi Prahou a Kutnou Horou, kde se nachází starobylý mlýn Davídkov proběhlo uplynulý měsíc ve velmi přátelské atmosféře setkání našich klientů s našimi obchodníky.

 
 

Efektivní nemocnice

Společnost C SYSTEM CZ si dovoluje oznámit svou účast na zahajovací akci v rámci konference Efektivní nemocnice.

Velkým tématem v současném zdravotnictví je jakým způsobem sdílet pacientská data - pojďme se společně podívat jakým způsobem na tuto problematiku pohlíží Ministerstvo zdravotnictví ČR, a co v této oblasti chystá. Dále se podíváme na fungování základních registrů státní správy a jak tedy funguje identifikace občana-pacienta. Budeme sdílet informace o tom, jak data konsoliduje jedna z největších nemocnic v ČR a nakonec se dozvíme jakým zajímavým způsobem ke sdílení dat ve zdravotnictví přistupují na Slovensku.

 
 

Vzdělávání v nových směrech IT

FP_IP1.jpg

Naše společnost spolupracuje s Podnikatelskou fakultou VUT v Brně na projektu „Vzdělávání v nových směrech IT pro podporu ekonomických a řídících procesů."

 
 
1 2 3 4 5   Následující   ››

Nahoru

 

SAP Business One s nádstavbou pro zakázkovou výrobu

Společnost Shimano Czech Republic, s.r.o. je světovým výrobcem cyklistických komponentů, rybářského vybavení a dalších sportovních potřeb. Tým Shimano má za sebou více než 90 let úspěchů ve více...

C SYSTEM CZ a.s. servisním partnerem Toshiba

Uživatelé notebooků firmy Toshiba v ČR a na Slovensku mají možnost využít služeb dalšího autorizovaného servisního partnera - C SYSTEM CZ a.s. Díky tomu mohou nyní uplatnit reklamaci či využít...