Správa ICT

Předáním objednaného hardwaru nebo ICT řešení většinou jedna etapa končí, ale další začíná. Při převzetí vše funguje k plné spokojenosti zákazníka, ale jak rostou jeho nároky a stupňují se zásahy do zařízení vyplývající z běžného provozu firmy, začnou vzrůstat nároky na údržbu a po čase i na servis řešení. Fundovaná údržba řešení, rychlá reakce v krizových situacích a přesný servisní zásah je neocenitelnou službou, kterou si naši zákazníci velmi váží.

Hlavní oblasti naší nabídky ve sféře správy a servisu ICT jsou následující:

  • Správa serverů a podnikových sítí
  • Správa koncových stanic
  • Záruční a pozáruční servis výpočetní techniky

Správa serverů podnikových sítí

Naši certifikovaní specialisté mají dlouholeté zkušenosti s nastavením a provozem mnoha serverů, a to v nejrůznějších prostředích. Umožňuje nám to poskytovat zákazníkům kompletní správu jejich serverů, s garancí bezproblémového provozu, a zajištění vysoké dostupnosti.

Správa koncových stanic

Koncové stanice zaměstnanců dokáží vygenerovat významnou část činností IT oddělení firmy. Takové činnosti můžeme provádět za zákazníky, tím jim významně ulehčit starosti se zajištěním vlastního ICT provozu a uvolnit jejich specialisty ke strategičtějším činnostem. Pomáháme nejen s provozní údržbou, ale i se zálohováním pracovních stanic. Můžeme navrhnout a dodat i stále modernější styl využití pracovních stanic formou tzv. virtualizovaných koncových stanic, kdy se uživatelé mohou do svého prostředí připojovat prakticky z jakéhokoli zařízení připojeného do firemní sítě.

Záruční a pozáruční servis výpočetní techniky

Společnosti skupiny C SYSTEM CZ a.s. poskytují záruční i pozáruční servis zařízení od téměř třiceti renomovaných výrobců. Dle zákazníkem požadované úrovně smluvní podpory poskytujeme servisní služby s rychlou odezvou přímo u zákazníka, nebo v servisních střediscích v rámci celé České republiky.